Середа, 06 Липня 2022 р.
17 Червня 2011

ЯНДЕКС СТВОРИВ НОВИЙ КАМ’ЯНЕЦЬ. ВІРТУАЛЬНИЙ

Відтепер прогулятися Кам’янцем можна навіть не приїжджаючи сюди: на сервісі «Карти» пошуковика «Яндекс» з’явився віртуальний путівник нашого міста. Вказавши стрілкою на вулицю, можна віртуально опинитися на цьому місці та роздивитись у гарній якості споруди, дерева і навіть людей. Панорама дає змогу «озирнутися навколо себе» на 360°, подивитися «під ноги», тобто побачити цілісну картинку вибраної місцевості. На жаль, охоплено не всі міські вулиці.

Яндекс

Кам’янчанам, поза сумнівом, цікаво буде відшукати свій будинок, а, можливо, ще й відкрити для себе невідомі куточки міста. Туристи отримали змогу заздалегідь ознайомитися з історико-архітектурними пам’ятками нашого міста, а крім того, обрати для себе готель, оцінивши за допомогою панорам його розташування та зов нішній вигляд.

Зйомки панорам Кам’янця-Подільського здійснили 7 серпня 2010 р. партнери «Яндекса» – компанія «Neq4». Протягом одного дня було зроб лено понад 10 тисяч фотографій, з яких вийшло понад 2700 панорам! Загалом на «Картах» є панорами 32 міст і селищ України та понад 50 населених пунктів Росії й столицю Білорусі – Мінськ. 

Звісно, віртуальна мандрівка не здатна передати харизми нашого міста, не дозволить торкнутися каміння чи вдихнути солодкого аромату липи, та, поза сумнівом, люди, побачивши наш Кам’янець так близько, не зможуть втриматися, щоб не при їхати сюди – побачити та відчути його «в реалі».