Середа, 06 Липня 2022 р.
22 Липня 2011

ІНТЕГРУЄМОСЬ У ТРАНСКОРДОННУ СПІВПРАЦЮ

ІНТЕГРУЄМОСЬ У ТРАНСКОРДОННУ СПІВПРАЦЮНаприкінці минулого тижня міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ перебував з робочим візитом у Румунії (м.Серет). Поїздка була пов’язана з участю нашого міста у проекті «The Europe of towns» («Європа міст»). Він спрямований на всебічний розвиток партнерства та постійне поліпшення якості життя місцевих громад європейських міст, що задекларували участь у даному проекті, ініціатором якого стало польське місто Дебіца. 

–  Долучаючись до проекту, ми поступово наближаємо Кам’янець до європейських кордонів, адже, незважаючи на те що наша держава не є членом Євросоюзу, ми все ж стаємо повноцінними учасниками проектів ЄС, – зазначає Михайло Євстафійович.  

Наразі ЄС активно фінансує програми транскордонного співробітництва, які охоплюють партнерів із України, Румунії, Молдови, Польщі, Білорусі та інших країн, що мають спільні кордони. Розраховано фінансування програм протягом 2007-2013 рр.

– Вважаю, що, підписавши угоду, ми вкотре зарекомендуємо себе на теренах Європи як місто сучасне, амбітне, цікаве, – продовжує міський голова. – У свою чергу, ми сподіваємося на фінансову підтримку деяких міських проектів. До речі, селище Глибока Чернівецької області, яке є членом вищезазначеного проекту, вже отримало 53 тисячі євро на придбання сучасної сцени та сценічного обладнання. Тож ця підтримка є реальною для українських міст. 

.