Середа, 06 Липня 2022 р.
19 Серпня 2011

КОМУНАЛЬНИМ АВТОБУСАМ – ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО

На засіданні виконкому, яке відбулося минулого тижня, було розглянуто роботу комунального підприємства «Комунтранссервіс».

– Нині «Комунтранссервіс» обслуговує у місті два маршрути: №20 «Мікрорайон Жовтневий – вул.Франка» та №21 «Селище Першотравневе – м’ясокомбінат», – зазначив завідувач відділу доріг і пасажирських перевезень управління доріг та інфраструктури Департаменту ЖПДІ Сергій ДЕРГУНОВ. – Із 9 травня (а саме з цього дня розпочато перевезення пасажирів комунальним транспортом) до 1 серпня перевезено 226684 пасажири, з них 17173 тих, хто сплатив за проїзд, і 209511 – із пільгових категорій громадян, що у відсоткому співвідношенні складає 18 та 82% відповідно. На сьогодні прибуток підприємства за надання послуг із пасажирських перевезень складає близько 19 тисяч гривень.

Три куплені автобуси, про які «ПОДОЛЯНИН» уже писав, на сьогодні проходять процес розтаможування у Києві. А поки що триває відпрацювання нових соціальних маршрутів: №22 «Селище Першотравневе – пологовий будинок» і №23 «Підзамче – мікрорайон Жовтневий».

Серед найгостріших проблем функціонування КП «Комунтранссервіс» Сергій Никифорович виділив несвоєчасне відшкодування коштів із Державного бюджету за перевезення пільгових категорій населення.