Понеділок, 04 Липня 2022 р.
10 Лютого 2012

ВРЯТУЙМО ПЕРНАТИХ КАМ’ЯНЧАН!

СІМАШКЕВИЧПозавчора працівники виконкому знайшли неподалік від «білої хати» замерзлих голубів. Люті морози – нелегке випробування для пернатих, але більше, ніж холоду, взимку вони бояться голоду. Нещасних птахів ледь відігріли, нагодували і відпустили. І ось цей звичайний людський вчинок зародив у керівництва міста ідею проведення акції «Зігріємо пернатих любов’ю», адже в наших силах до весни їх підгодовувати і таким чином врятувати. 

Суть акції – виготовити вдома годівнички та шпаківні (дорослі нехай не хвилюються: раптом що – допоможуть власні діти), розмістити їх на деревах, а фотографії своїх оригінальних виробів надіслати на e-mail. Акція триватиме до 20 березня, на її переможців чекатимуть нагороди та цікаві призи.

«Зігріємо пернатих любов’ю»– Ми сподіваємось, що до акції долучаться якнайбільше кам’янчан, – зазначає міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ. – Розраховуємо і на спонсорську допомогу, адже хтось, можливо, не знайде часу виготовити годівницю, але матиме бажання і гроші її замовити. 

Вчора Михайло СІМАШКЕВИЧ особисто поцікавився, як іде робота з виготовлення годівниць на КП «Комунбуд» (директор Сергій КОГУТ).