Середа, 06 Липня 2022 р.
23 Березня 2012

БАТАРЕЙКИ ДАЛИ ЗАРЯД!

Міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ 19 березня  підписав розпорядження «Про організацію прийому небезпечних відходів від населення міста», згідно з яким ке­рівникам торгових точок продажу елементів живлення, ламп люмінесцентних (економок) рекомендовано встановити спеціальне обладнання на своїй території для збирання небезпечних відходів (відпрацьованих батарейок і ламп люмінесцентних) у термін до 13 квітня ц.р.

Таким чином влада відреагувала на звернення ініціативної групи жителів міста, котра звернулася з пропозицією вирішити питання щодо утилізації небезпечних відходів. Суть їхнього звернення було оприлюднено і в «ПОДОЛЯНИНІ» від 16 березня (стаття «Щоб місто не втонуло у смітті»).  

В додатку до розпорядження викладений план дій організації прийому небезпечних відходів від населення міста, де передбачено доручити комунальним підприємствам здійснювати їх прийом від населення та облаштувати місця тимчасового зберігання небезпечних відходів на своїй території спе­ціальним обладнанням. 

Управління з питань надзвичайних ситуацій повинні розробити відповідну документацію та укласти договір між комунальними підприємствами та спеціалізованою організацією, яка має ліцензію Міністерства екології та природних ресурсів України на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами щодо передачі їх для подальшої утилізації. 

Також влада планує при уточненні бюджету міста на 2012 р. розглянути  пропозиції з фінансування проекту.