Четвер, 07 Липня 2022 р.
3 Серпня 2012

СИВИНА – НА ЧОЛІ, КУРСАНТСЬКЕ СЕРЦЕ – В ГРУДЯХ!

СИВИНА - НА ЧОЛІ, КУРСАНТСЬКЕ СЕРЦЕ В ГРУДЯХ!В суботу, 28 липня, Кам’янець-Подільський був насправді окупований військовими. 

Близько двох тисяч випускників колишнього К-ПВВІКУ та військово-інженерного інституту приїхали в місто своєї молодості, щоб відсвяткувати 45-річчя рідного навчального закладу. Серед них були і генерали: начальник інженерних військ ЗСУ Богдан БОДНАР (випускник 1983 р.), перший заступник начальника Головного управління особового складу Генштабу ЗСУ Броніслав ЖУКОВСЬКИЙ (випускник 1982 р.), колишній начальник інженерних військ ЗСУ Вадим КОВАЛЬСЬКИЙ (випускник 1977 р.), командувач національної армії Республіки Молдова бригадний генерал Віта­лій СТОЯН (випускник 1992 р.).

Начальник факультету військової підготовки К-ПНУ ім.Огієнка Сергій МАЛЬЧЕНКО разом з високими гостями приймав на трибуні урочистий парад випускників. Чіткі кроки, ви­правка та згуртованість зайвий раз показали, що колишніх військових не буває.

І хоч подальша доля факультету досі не визначена, про погане думати не хотілося. Зустрічі з наставниками, ностальгічне відвідування казарм, навчальних корпусів, безліч фотографій та міцні обійми колишніх однокашників – ось те, що надовго запам’ятають офіцери – вихованці одного з найкращих військових закладів. Побачити, як відбувалась зустріч, можна у фотогалереї.