Вівторок, 09 Серпня 2022 р.
19 Жовтня 2012

МІСТО ГОТОВЕ ПРИЙНЯТИ ТЕПЛО, А ЧИ ГОТОВА ДЕРЖАВА ВИПУСТИТИ ГАЗ?

У середу відбулося засідання фракції ВО «Батьківщина», на яке запросили міського голову Михайла СІМАШКЕВИЧА і секретаря міськради Василя СЕНЮКА. Від КП «Міськтепловоденергія» завітав головний інженер Василь ТАРАСЮК. Депутатів цікавило, коли в будинках кам’янчан буде гаряча вода й тепло.

– Ми вже подаємо гарячу воду, – зауважив Василь Тарасюк. – Проблема є лише на селищі цукрозаводу через те, що ТЕЦ ще не запущено. У садочках, лікарнях, школах гаряча вода з’явилася ще 12 жовтня, а тепло – з 15. Через те, що ми обмежені в ліміті газу – 10 тисяч кубічних метрів на добу, то в багатьох помешканнях вода ще не прогрілася до потрібних 42 градусів.

А ось про початок опалювального сезону має повідомити термометр, який зафіксує середньодобову температуру не вище 8 градусів впродож трьох діб. Загалом, за словами Василя Тарасюка, місто технічно готове до початку опалювального сезону, опломбовані за борги котельні розпломбували, тому, щойно держава видасть Кам’янцю газ, ми будемо із теплом. А незначні технічні неполадки, зокрема і в помешканнях жителів міста, ліквідовуються.

З вуст народних обранців прозвучала ініціатива скликати позачергову сесію, щоб обговорити початок опалювального сезону в місті, яку підтримав і очільник міста.

– Я радий, що депутатський корпус порушує вже не політичні питання, а ті, що хвилюють жителів міста, – зауважив Михайло Євстафійович.

Тож сьогодні відбудеться позачергова сесія міськради, на якій серед інших питань розглянуть і це.

Влада КОЛІСНИК.