Неділя, 14 Серпня 2022 р.
26 Жовтня 2012

ДЕРЖАВА ЕКОНОМИТЬ, А ДІТИ МЕРЗНУТЬ

ДЕРЖАВА ЕКОНОМИТЬ, А ДІТИ МЕРЗНУТЬЦього тижня обурені жителі селища цукрового заводу штурмували дзвінками редакцію «ПОДОЛЯНИНА». Вони скаржилися, що діти змушені мерзнути в садочку, школі та вдома.

– Моя 2,5-річна онука ходить до холодного садочка, – з розпачем у голосі зазначила Тетяна Дмитрівна. – Незважаючи на хутряні бурки та теплий одяг, їй все одно холодно. Через холоднечу в кам’яному приміщенні дітки почали хворіти. Садочок №12, закинутий у віддаленому районі міста, взагалі чудовий, там гарні вихователі та кухарі. Але не розумію, чому ніхто не подбав, аби з настанням холодів малеча бавилася в теплому примі¬щенні?

Проблема з теплопостачанням і гарячою водою в селищі цукрозаводу добре відома як місцевим чиновникам, так і керівництву КП «Міськ¬тепловоденергія».

Як нам повідомили в КП «МТВЕ» наше місто обмежене лімітом газу у 40 тис.куб.м на добу. Цього не вистачить навіть для запуску ТЕЦ, від якого і залежить початок опалювального сезону в цьому районі міста та частині Руських фільварків. Нині місто ледь вписується у виділений ліміт – із значними труднощами котельні обігрівають майже усе місто.

– Опалювальний сезон розпочинається дуже важко, оскільки держава заборгувала нам 53 млн.грн. різниці в тарифах, які ми повинні віддати за газ, – роз’яснює директор КП «МТВЕ» Валерій ГОР¬ДІЙЧУК. – Що¬дня проводяться переговори і 23 жовт¬ня таки вдалося досягнути перших результатів – нам виділили ліміти газу на підключення котелень, і того ж дня перші 320 будинків отримали тепло. Решта будинків, окрім тих, що в селищі цукрового заводу, підключені

24 жовтня. Звичайно, виникають проблеми з окремими стоякими, але за тиждень-два ми налагодимо систему.

Щодо селища цукрозаводу, то підприємство почало розробляти проект будівництва нової модульної котельні, який планують реалізувати навесні. Валерій Гордійчук споді¬вається, що його починання підтримають міські та обласні чиновники.

А до тих пір дітям селища цукрозаводу, закутаним у теплий одяг, і надалі доведеться хапати дрижаки, сподіваючись, що держава зглянеться і виділить вдосталь газу для ка¬м’янецької ТЕЦ…