Субота, 29 Січня 2022 р.
24 Травня 2013

В ПАРКУ ПРОРІЗАЄТЬСЯ ГОЛОС МІСТА!

В ПАРКУ ПРОРІЗАЄТЬСЯ ГОЛОС МІСТА!



Про Центральний міський парк, який впевнено стає центром відпочинку кам’янчан, у нас є дві новини. І обидві – хороші.

З 6 червня танцмайданчик «Клітка» стане сценою для кам’янецького талант-шоу «ГОЛОС МІСТА», а також тут безкоштовно запрацюють в новому форматі розважальні програми для малечі.

Ще минулого року в «Клітці» запровадили так звану анімацію. Конкурси, ігри, розіграші для дітей проводили педагоги клубів за місцем проживання. Цього ж року анімацією збираються спокусити молодих педагогів.

Нещодавно відбулася зустріч депутатів міськради Валерія СЛОБОДЯНА, Світлани СТАРЧЕНКО (начальника міськуправління освіти та науки) і ректора Кам’янець-Подільського національного університету ім.І.Огієнка Сергія КОПИЛОВА.

– Ми досягли домовленості щодо участі студентів у проведенні розважальних програм, – розповідає Валерій Слободян. – Літня практика проходитиме в роботі з дітьми. За допомогою майбутніх педагогів у ролі аматорів плануємо перетворити «Клітку» на справжній творчий майданчик. Минулого тижня в управлінні освіти ми зустрілися зі студентами, котрі планують працювати з наймолодшими кам’янчанами, висловили свої побажання та заохотили – наприкінці практики найкращі з них отримають грошові призи.

Починають працювати молоді аніматори 1 червня – у День захисту дітей. Відтоді чотири рази на тиждень (з четверга до неділі), з 16.00, протягом години-півтори, танцмайданчик ставатиме місцем улюбленого дозвілля дітей. Запрошуємо батьків прийти і зробити своє чадо ще щасливішим.

А наступний проект, що втілиться в життя у «Клітці», охопить не лише підростаюче покоління. Зважаючи на неймовірну популярність телевізійних талант-шоу, як-от «Голос країни», «Україна має талант», «Х-фактор», невгамовний Валерій Слободян вирішив зробити кам’янецьке талант-шоу.

«ГОЛОС МІСТА» – під такою назвою 6 червня стартує новий розважальний проект, розрахований на чотири тижні. Щочетверга, о 19.00, талановиті кам’янчани змагатимуться у двох вікових категоріях (до 15 років та від 15 років) за вихід до фіналу, де на переможців очікують грошові призи, в тому числі й від міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА та народного депутата України Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА, які підтримали проект. Газета «ПОДОЛЯНИН» здійснюватиме інформаційне забезпечення проекту: щотижня друкуватимуться проміжні результати конкурсу.

Стартує проект 6 червня. Фінальний гала-концерт за участю переможців чотирьох турів (тури пройдуть 6, 13, 20, 27 червня) відбудеться 30 червня, у День молоді.

Оцінюватиме виступи поважне журі, до складу якого увійдуть професійні музиканти з культосвітнього училища та національного університету, представники міської влади, відомі люди міста.

Охочим взяти участь у кам’янецькому талант-шоу «Голос міста» потрібно здійснити попередній запис на танцмайданчику (щоп’ятниці та щосуботи, о 19.00), тел.: 067-290-17-64.

Вимоги до учасників доволі прості: записана на флешці фонограма-мінусовка і бажання перемогти.

– Але на цьому літні розваги в «Клітці» не завершуються, – резюмує Валерій Слободян. – Вже тепер її заполонили шанувальники музики, яку ми граємо вечорами. Також тут збираються спортивні вболівальники, аби подивитися трансляції футбольних матчів, боксерських поєдинків тощо. А ще на кам’янчан чекають вечори караоке, зустрічі з КВНщиками – «Вечори з Форматом», а також там завжди раді молодим кам’янецьким талантам, котрі можуть відкрити для глядачів свою творчість.

Радий повідомити, що сьогодні, 24 травня, о 20.00, у день останнього дзвоника, на танцювальному майданчику «Клітка» відбудеться святкова дискотека. Захід організовується за підтримки міського голови та народного депутата України.