П'ятница, 19 Серпня 2022 р.
31 Травня 2013

ПОДАТКІВЦІВ І МИТНИКІВ ОБ’ЄДНАЛИ

За 3 місяці державна податкова служба має припинити свою діяльність. Відтак податківці та митники служитимуть в одному відомстві – новоствореному Міністерстві доходів і зборів України.

У Хмельницькій області вже створено Головне управління Міндоходів і Хмельницьку митницю Міндоходів.

– І в Кам’янці-Подільському ці структури будуть ліквідовані, а натомість створено Кам’янець-Подільську ОДПІ Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області, – пояснює начальник ОДПІ Ігор БЄЛКО. – Так само і з митним постом. Очікуємо, що співпраця між податківцями та митниками стане тіснішою, і вирішиться питання щодо перетягування ковдри з однієї структури на іншу: сплата податків у податкову службу чи на митницю.

Податківці впевнені, що реорганізація не погіршить умов обслуговування для підприємців.

– Фахівці Міндоходів працюють над спрощенням адміністрування єдиного соціального внеску для підприємців, – каже Ігор Антонович – Тобто, йдеться про об’єднання звіту про сплату внеску зі стандартною декларацією форми ІДФ і можливістю подавати такий звіт, як і решту, в електронному вигляді. Ці звіти наразі приймає управління Пенсійного фонду України, але згодом ця функція перейде до нас. За попередніми підрахунками, очікуємо на прийняття 1000-1200 звітів за єдиним соціальним внеском.

У Хмельницькому вже створено ліквідкомісію та призначено її керівника. Наше місто очікує вказівок найближчими днями.