П'ятница, 19 Серпня 2022 р.
5 Липня 2013

МАРШРУТИ ОБГОВОРЕНІ Й ЧЕКАЮТЬ ЗАТВЕРДЖЕННЯ

Робоча група з формування автобусної мережі Кам’янця-Подільського вже завершила обговорення основних змін до системи перевезення пасажирів. На черзі – громадські слухання і затвердження змін виконавчим комітетом і міським головою.

26 червня на останній нараді комісії довелося внести корективи до своїх попередніх рішень, зокрема щодо «віку» маршруток, які перевозитимуть кам’янчан. Цього дня близько двох десятків перевізників пригнали свої авто на оглядини до міської ради. Просили допустити на маршрути і транспорт 1998-99 років випуску, а не починаючи з 2000-го, як планувалося. Більшість членів комісії проголосували «за». Одноголосно визначилися з терміном, на який укладатиметься угода про дозвіл на пасажирські перевезення, – 5 років.

Скорегували і маршрути, які були під сумнівом. Аби уникнути «ашок» у назвах, маршрут №1а планують назвати «сімкою». Наразі ж автомобілі цього маршруту (поки що як №1а) вже курсують із залізничного вокзалу попри ринок до Картинної галереї у Старому місті. З 21 червня на цей маршрут додатково пустили три автобуси і відтепер їх курсує чотири з інтервалом руху в 15 хв., починаючи із 6.45, до 17.45. Нагадаємо, що до м’ясокомбінату планують «запустити» маршрут №3 із селища Першотравневого.

На нараді розглянули і пропозиції від мешканців. Одні побажання людей співпали зі змінами у маршрутах, інші комісія визнала недоцільними. А от принципово важливим назвали питання щодо режиму курсування маршруток. Комісія запропонувала варіант, при якому на центральних маршрутах (№№ 3, 6, 1 тощо) обов’язково працюватимуть дві чергові маршрутки з інтервалом у 30 хв. У літній період (із травня до жовтня) вони їздитимуть до 23.00, а у зимовий – до 22.00.