Вівторок, 09 Серпня 2022 р.
5 Липня 2013

НА РИНКУ ШТИЛЬ І НОВИЙ ДИРЕКТОР

Після нещодавніх подій довкола Центрального ринку і райспоживспілки остання досі не отримала нового голови правління, зате вже призначила нового директора базару. Цього разу все відбулося тихо і мирно.

Колишній директор ДП КВЗП «Кам’янець-Подільський» повідомив, що посаду покинув добровільно.

– Контракт закінчився, і я вирішив написати заяву на звільнення, – каже Микола САВЧУК. – Все-таки вік поважний, а стаж роботи великий: 16 років уже працюю з дня виходу на пенсію. Час уже і відпочити. На ринок прийшла нова людина – нехай працює. Я свою місію виконав і дякую всім підприємцям за співпрацю та взаєморозуміння.

Сергій ЧЕРНЯВСЬКИЙУ кріслі Миколи Савчука нині сидить Сергій ЧЕРНЯВСЬКИЙ. Коріння новий директор має нетутешнє. Народився він 1970 р. в м.Звенигородка Черкаської області. Школу закінчував у Мукачевому на Закарпатті. Вищі освіти має дві: закінчив Кам’янець-Подiльське вище вiйськово-iнженерне командне училище, а згодом – Національну академію внутрішніх справ України.

З 1995 до 2008 рр. працював в органах внутрішніх справ у Кам’янці – від оперуповноваженого відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх до першого заступника начальника міськвідділу. 2008-го звільнився за вислугою років і подався у приватні підприємці. А з 2 липня постановою правління Кам’янець-Подільського районного споживчого товариства був призначений директором ДП КВЗП «Кам’янець-Подільський».

Одружений, має двох дітей.