Субота, 29 Січня 2022 р.
12 Липня 2013

РОЗКОЛ СЕРЕД ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Володимир ДУДКОЩе одна організація ветеранів Афганістану зародилася в нашому місті, її було створено 6 липня під час проведення виїзного засідання правління обласної організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) під керівництвом  голови правління Миколи ПРИСТУПИ, на яке прибули 144 активісти.

Під час проведення загальних зборів Кам’янець-Подільської об’єднаної міськрайонної спілки ветеранів війни в Афганістані та воїнів-інтернаціоналістів її очільник Іван ПАВЛЕВИЧ не забажав прийняти до своїх лав 65 осіб. Вихід із цієї ситуації запропонував Микола Приступа. Саме він зініціював створити Кам’янець-Подільську міську спілку ветеранів Афганістану, котра також опікуватиметься воїнами-інтернаціоналістами й афганцями. Її очолив ветеран війни в Афганістані Володимир ДУДКО, його заступником обрано Валентина КОСОБУЦЬКОГО.

– За станом на 9 липня, організація вже нараховує 78 осіб. Долучилися до нас троє вдів загиблих воїнів-інтернаціоналістів і батько загиблого в Афганістані Юрія Громового Петро Іванович, – розповідає Володимир Тимофійович. – Деякі учасники бойових дій в інших гарячих точках теж зголосилися поповнити наші лави. Вже створено ревізійну комісію й обрано правління, до складу якого також увійшли одні з найшанованіших ветеранів афганської війни Володимир ПАНЧЕХА та Олександр РОВІНСЬКИЙ. Наша мета – консолідувати воїнів-інтернаціоналістів і підтримувати сім’ї загиблих. А першочергове завдання – завершити будівництво меморіального комплексу загиблим воїнам-афганцям у сквері Воїнів-інтернаціоналістів, відновити роботу музею та видати Книгу пам’яті.

Під час цього виїзного засідання більшістю голосів обласного правління Івана ПАВЛЕВИЧА виведено з її членів. Він і надалі очолюватиме міськрайонну організацію, лави якої вже починають покидати активісти.