Вівторок, 09 Серпня 2022 р.
16 Серпня 2013

СИМВОЛІЧНА СМЕРТЬ ПОБЛИЗУ «СКОРБОТИ»

Минулої п’ятниці до редакції зателефонувала продавець магазину ритуальних послуг Ніла Петрівна:

– Поблизу мого магазину помер чоловік, – схвильовано повідомила жінка. – Він ішов вулицею Першотравневою із донькою, ніс кавун. Йому стало зле, він вхопився за серце й впав на землю. На крик дівчини збіглися люди. Вони відливали чоловіка водою, давали валідол, робили непрямий масаж серця. Одразу ж викликали швидку, я просила, щоб приїхав реанімобіль. Натомість неквапливо, без спецсигналу, приїхала звичайна швидка. Водій довго не міг припаркуватися, бо не було де. Вийшли дві некомпетентні людини, стали й дивляться. Помацали йому руку і сказали, що він помер. Його донька ридає, труситься, непритомніє. Люди кричать: «Рятуйте дівчину!», а вони ні пари з вуст, аж згодом дали їй якусь рідину. 

Прокоментував цю подію головний лікар Кам’янець-Подільської станції екстреної медицини Мирослав КОЛОМИЙ:

– О 12.30 на швидку надійшов виклик. За 6 хвилин лікар Алла ГРИЦАЙ і фельдшер Ігор ЛИНЮК уже були на місці, незважаючи на погану дорогу, завантаженість вулиці Першотравневої та забиту парковку. 62-річний чоловік, мешканець с.Почапинці Чемеровецького району, лежав на спині без ознак життя.

Як вдалося з’ясувати, покійний переніс 3 інфаркти міокарда, останній – рік тому. Незважаючи на спекотний день, він був одягнений у сорочку із довгим рукавом, жакет і, як стверджують свідки, ніс важкий кавун. Його серце не витримало такого навантаження та спеки. Тіло завезли до міського моргу. І вже о 13.05 бригада повернулася на станцію.