Неділя, 14 Серпня 2022 р.
18 Жовтня 2013

СПАРТАНЦІВ ПРИЙШЛО НА СОТНЮ БІЛЬШЕ

СПАРТАНЦІВ ПРИЙШЛО  НА СОТНЮ БІЛЬШЕ  Замість мечів і списів – граблі та пакети для сміття: 12 жовтня успішно пройшла акція «Історичне прибирання каньйону «300 спартанців».

Масштабну екологічну акцію організувала голова ГО «Чисті схили каньйону» Вікторія ЖЕЛІХОВСЬКА. На місце збору, до Ратуші, прийшли близько 400 людей, серед яких були організовані групи від навчальних закладів та інших організацій і звичайні добровольці. Учасників акції розподілили по 15 ділянках у каньйоні та над ним, забезпечивши пакетами, рукавичками і робочим інвентарем. Скло та пластикові пляшки збирали окремо. Всього під час акції було зібрано чотири вантажівки сміття.

Після прибирання стомлені й щасливі «спартанці» ласували на Руській брамі фірмовою кашею СПАРТАНЦІВ ПРИЙШЛО  НА СОТНЮ БІЛЬШЕ  у велетенському казані від кам’янецького підприємця Олега ВОЩИНСЬКОГО та іншими гостинцями.

– Ми виконали великий обсяг роботи, – коментує Вікторія Желіховська. – Звичайно, не все сміття зібрали, але ж за один день неможливо докорінно змінити ситуацію. Однак ми впевнені, що врешті нам це вдасться.

Також Вікторія повідомила, що наступне масштабне прибирання буде організовано навесні.

А ще «спартанці» жартома відзначали, що головне, аби після їхньої акції кам’янчани не провели наступну, але вже під назвою «300 засранців». Збирати кам’янчан на прибирання вдається, от тільки як їх ще навчити не смітити?