Неділя, 07 Серпня 2022 р.
25 Жовтня 2013

«ЕЛЕКТРОН» ПЕРЕПРОФІЛЮЄТЬСЯ НА ХУДОБУ

На ВАТ «Завод «Електрон»», який у середині вересня місто нарешті «спихнуло» в приватні руки, запустять лінію з виробництва комплексів для відгодівлі худоби. Таку інформацію нам підтвердила директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міськради Майя ГУРСЬКА.

ВАТ «Завод «Електрон»Викупило завод ТОВ «Постачагропром», яке займається підприємницькою діяльністю в с.Лісоводи Городоцького району. На фондовому ринку фірма придбала акції «Електрону» за більш ніж п’ять мільйонів гривень. За свою покупку сільськогосподарське підприємство вже cплатило і навіть закупило для заводу нове обладнання, однак свого придбання на руки поки ще не отримало.

Як розповів нам голова правління «Електрону» Святослав БАДИК, передачу майна гальмують юридичні процедури. Тож процес санації (фінансового оздоровлення) ВАТ «Завод «Електрон»» інвестори вирішили продовжити ще до 11 грудня. Тож коли саме збанкрутіле підприємство відновить роботу, наразі невідомо. Поки ж від нового власника пакета його акцій місто очікує на нові робочі місця та чималі податки до спуcтошеної міської скарбниці.