П'ятница, 19 Серпня 2022 р.
8 Листопада 2013

ЗАКЛАДЕНО НОВИЙ СКВЕР. ПОШТОВИЙ?

Під час виїзного брифінгу, що відбувся 5 листопада, міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ встиг роздати березової каші несвідомим водіям, а також разом із  журналістами висадити кулевидні клени на майбутньому, поки що безіменному, сквері.

Голова міськрайонної організації Національної спілки журналістів України Василь Добровольський саджає дерево з автором цих рядків•Перша зупинка – вул.Уральська, якій додали кольору й комфорту та перетворили на пішохідну зону. Таке оновлення вдалося зробити завдяки співпраці між бізнесом і владою. Підприємці придбали тротуарну плитку майже на 130 тис.грн., стільки ж було виділено із міської скарбниці на її мощення.

Причепурювати Уральську планують і надалі. До кінця року там замінять старі електроопори та встановлять 12 нових ліхтарів.

Єдине, над чим нині сушать голову міські чиновники, – як навчити водіїв не заїжджати на пішохідну зону. Несумлінних автомобілістів, як виявилося, є чимало, і на одного з них таки вихлюпнувся гнів обуреного міського голови.

•Наступна зупинка – центр міста, а точніше перехрестя вулиць Огієнка і Данила Галицького, яке також мостять плиткою.

– Саме з цієї вулиці ми розпочинаємо роботи з благоустрою центру міста в європейському стилі, – зазначив Михайло Євстафійович.

Крім того, що цю ділянку капітально відремонтують, звузять дорогу, тут обіцяють облаштувати сквер, робочих назв в якого дві – «Поштовий» чи «Європейський». Втім кожен охочий може вносити свої пропозиції щодо його найменування. До речі, перші кроки до створення скверу зробили журналісти місцевих ЗМІ, висадивши 11 кулевидних кленів. Тому й серед пропозицій щодо назви пролунало сквер  «Свободи слова».

Днями буде відкрито перехрестя вулиць Данила Галицького та Лесі Українки, яке нарекли «Київським» за те, що вимощене воно на кошти кам’янецького земляцтва у столиці. Незабаром на пожертви підприємців стартуватиме реконструкція ще одного перехрестя – вулиць Огієнка та Драгоманова.