Четвер, 11 Серпня 2022 р.
15 Листопада 2013

ПІДПРИЄМЦЯМ ГАРАНТУЮТЬ ЗАХИСТ І КЛИЧУТЬ ДО ПРОФСПІЛКИ

Підприємці Центрального ринку поділилися наболілим із керівництвом обласної профспілки працівників торгівлі. 14 листопада в сесійній залі кам’янчани, котрі працюють на ринку, отримали не лише запрошення об’єднатися в міську профспілку, але й гучні гарантії того, що це дасть їм можливість бути соціально захищеними.

– Я знаю, що кам’янецькі підприємці ринку не мають належних умов праці, кімнат гігієни, повноцінних медичних пунктів. Чую і про інші непорозуміння. Все треба негайно вирішувати, – каже голова обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Володимир КРАЄВСЬКИЙ.

– Якщо ви всі об’єднаєтеся в профспілку – з вами буде рахуватися влада, – запевнила його заступник Любов ЯРМОЛЮК.

Втім підприємці не тільки слухали про перспективи, але й відверто говорили про чи не найгостріші свої проблеми.

– Чому нам, підприємцям, не дозволяють за власні кошти будувати кіоски?! – лунало із зали. – Ми мали свої місця під відкритим небом. Нині нас витурили звідти, бо керівництво ринку вирішило встановити кіоски. Але з яких розрахунків ми повинні платити аж 900 гривень оренди щомісяця? Чому людей змушують страхувати кіоски, якщо це повинно бути добровільно?..

Володимир Краєвський разом із виконавчим директором ГО «Асоціація Хмельницьких ринків» Олександром СНІХОВСЬКИМ запевнили, що підготують для керівництва міста пропозицію про те, щоб голову Кам’янець-Подільської міської профспілки працівників торгівлі Людмилу БОЯРСЬКУ було включено до різноманітних комісій з розгляду проблем, що стосуються інтересів членів профспілки. Тоді, мовляв, налагодиться міцний зв’язок підприємців із владою, а будь-яке рішення виконкому щодо ринку не буде затверджене без їхнього відома.