Четвер, 11 Серпня 2022 р.
22 Листопада 2013

МЕР ПРИМАНЮЄ ТУРКІВ, А ГУБЕРНАТОР – ГРЕКІВ

Наприкінці минулого тижня міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ взяв участь у форумі «Угода мерів – вектор змін для регіону Європейського сусідства та Центральної Азії», що проходив у Стамбулі.

МЕР ПРИМАНЮЄ ТУРКІВ, А ГУБЕРНАТОР - ГРЕКІВ Зустріч Михайла Євстафійовича з представниками Асоціації туроператорів Турецької Республіки та Міністерства культури і туризму відкрила нам нові туристичні обрії. Зокрема, можливість безкоштовно взяти участь у найбільшій турвиставці Туреччини, де Україну представлятиме лише Кам’янець-Подільський.

До приємних результатів візиту також можна віднести пропозицію опублікувати статтю про Кам’янець в одному із спеціалізованих туристичних видань.

Мер запросив представників Мінкультури Туреччини та туроператорів завітати найближчим часом до Кам’янця-Подільського і обговорити можливість підписання Угоди про співпрацю.

А тим часом на брифінгу для журналістів голова Хмельницької ОДА Василь ЯДУХА заявив, що пріоритетною галуззю для обласної влади на 2014 р. стане розвиток туризму. Про це 19 листопада повідомив «Незалежний громадський портал».

–  Для влади туризм буде одним із головних напрямків, тому що аграрний сектор, який ми свого часу визнали пріоритетним, досяг вагомих результатів, – пояснив Василь Степанович.

За словами губернатора, вже з 2014 р. нашу область пізнаватимуть греки, з якими Хмельниччина підписала угоду про співробітництво, що передбачає серед іншого і обмін туристами.