П'ятница, 19 Серпня 2022 р.
14 Лютого 2014

КРАЩЕ ВЖЕ МИ ДО ВАС

Здається, надивившись новин про захоплення українським народом адміністративних владних будинків, кам’янецька міська влада вирішила діяти на упередження і сама пішла в народ. Протягом тижня ледь не щодня відбувалися зустрічі з трудовими колективами підприємств, навчальних закладів, громадськими об’єднаннями тощо.

Під час зустрічіВ авангарді руху «народників» опинилися заступники міського голови Сергій БАБІЙ і Василь СУКАЧ, а також сам міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ.

Прес-служба міськради причиною такої щільної концентрації діалогів офіційно вказала прагнення влади до прозорості, підбиття підсумків роботи і спільне обговорення розвитку міста, загалом – покращення зворотного зв’язку влади та громади.

Михайло Сімашкевич зустрівся зі студентським активом міста і представниками торговельної галузі. Сергій Бабій – з колективом міського Центру зайнятості, коледжу харчової промисловості, «Укртелекому», КП «Добробут» і завітав до гімназії. Василь Сукач поспілкувався з колективами Централізованої бібліотечної системи міста, медучилища, індустріального коледжу, професійного художнього ліцею, ВПУ, професійного будівельного ліцею, коледжу культури та мистецтв, а також викладачами дитячої школи мистецтв.

Днями до колег приєднався і заступник міського голови – керуючий справами Григорій ГОРШУНОВ, який провів зустріч із членами трудових колективів підприємств будівельної галузі міста.

Якими досягненнями поділилися чиновники з кам’янчанами, і які пропозиції для влади внесли учасники зустрічей, можна дізнатися в повідомленнях на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міськради.