Неділя, 07 Серпня 2022 р.
28 Березня 2014

У «БІЛІЙ ХАТІ» БУДУТЬ ЕКОНОМИТИ ПО-ЧОРНОМУ

Міська влада переходить на режим жорсткої економії. Так вирішили члени виконавчого комітету на позачерговому засіданні, що відбулося 21 березня.

У «БІЛІЙ ХАТІ» БУДУТЬ ЕКОНОМИТИ ПО-ЧОРНОМУВідповідне рішення виконкому передбачає:

1. Не проводити придбання автотранспортних засобів, меблів, мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки та ремонту за рахунок коштів загального фонду, а по спеціальному фонду – виключно в межах затверджених бюджетних призначень.

2. Не допускати використання для обслуговування утворених місцевою радою підприємств і організацій, які використовують кошти міського бюджету, більше як одного легкового автомобіля, якщо інше не передбачено законом або актом виконавчого комітету.

3. Не створювати нових бюджетних установ (крім реорганізації існуючих). Провести інвентаризацію прийнятих протягом 2009-2014 років рішень стосовно утворення бюджетних установ і визначити доцільність їхньої подальшої діяльності.

4. Не допускати збільшення чисельності підпорядкованих органів і установ (крім випадків реорганізації).

5. Припинити встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників (крім технічних працівників).

6. Припинити ініціювання пропозицій щодо вступу до міжнародних організацій і договорів, умови членства в яких передбачають здійснення виплат за рахунок міського бюджету понад обсяг затверджених бюджетних призначень.

7. Здійснювати нарахування підвищень до посадових окладів, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам виключно в межах затвердженого фонду оплати праці.

8. Оптимізувати структуру підпорядкованих органів, установ та підприємств.

9. Припинити використання бюджетних коштів для проведення заходів із відзначення пам’ятних та історичних дат, ювілеїв підприємств, установ та організацій, професійних свят, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій (крім заходів, передбачених Програмою підготовки і проведення міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних і загальноміських заходів у межах затверджених бюджетних призначень), друкування продукції, не пов’язаної з виконанням завдань і функцій виконавчих органів місцевого самоврядування. Припинити здійснення витрат на проведення виставок, ярмарків, з’їздів, симпозіумів, конгресів за рахунок коштів загального фонду бюджету.