Неділя, 07 Серпня 2022 р.
11 Квітня 2014

НЛО ПРИЗЕМЛИЛОСЯ НА СОБОРНІЙ

«Дівчино, можна ваш номер телефону?» – з таким запитанням зверталися до всіх перехожих кам’янчанок просто посеред Соборної двоє симпатичних хлопців, за спинами в яких стояла знімальна група в помаранчевих костюмах. Для тих, хто не в курсі, що то було: 8-9 квітня в Кам’янці-Подільському знімалася передача «Міста», яка виходить на телеканалі «НЛО ТВ».

Любитель екстриму Ілля ЛУЦЕНКООб’їхавши півкраїни, п’ятеро молодих, енергійних і завзятих ведучих вирушили до нас у гості, щоб перевірити, як вирує життя тут – у перлині Поділля. Передача знайомить глядачів з культурними особливостями міста, місцями, де можна смачно випити та перекусити, екстремальним спортом, цікавими та неординарними людьми, а головний мачо-мен проекту Філ знайомиться на вулицях міст і в розважальних закладах із представницями прекрасної статі.

У нашому місті знімальна група встигла зафіксувати чимало цікавих моментів: хлопці пройшлися вуличками Старого міста, завітали до «Кави від поліцмейстера» та «Кавової студії» готелю «7 Днів», поспілкувалися з реконструктором Олексієм Резіним, а ще приміряли на себе лицарські обладунки, пролетіли на тарзанці над каньйоном і спробували себе у альпін-парку.

– Нас скрізь радо приймають, і Кам’янець не став винятком, – ділиться враженнями ведучий проекту Євгеній СЛАВКІНСЬКИЙ. – Люди тут приємні та відкриті, як і скрізь у Західній Україні. Старе місто теж вразило – дуже гарно й атмосферно. Та ще й погода сприяла зйомкам. Взагалі, подорожуючи, ми часто не очікуємо, що знайдемо щось варте уваги. Коли їхали сюди, я знав, що місто історичне, але не сподівався, що тут стільки цікавих місць. А ще зробив важливе відкриття, що Кам’янець-Подільський – це Хмельниччина. Чомусь усе життя думав, що це Чернівецька область.

Передача «Міста» виходить в ефір щонеділі, о 20.00. А Кам’янець-Подільський оператори та монтери обіцяють показати українцям через декілька тижнів. Після нашого міста знімальна група вирушає до Чернівців.

Тетяна ХОПТЯР.