Субота, 21 Травня 2022 р.
8 Серпня 2014

ЗАХИСНИКАМ ДЕРЖАВИ – ПІЛЬГИ І ЗЕМЛЮ

Вчора виконком міськради прийняв рішення звільнити сім’ї учасників АТО від квартплати.

Як відомо, учасники антитерористичної операції отримують статус учасників бойових дій. Згідно із законодавством, учасники бойових дій мають 75-відсоткову знижку на оплату за користування комунальними послугами. Своїм рішенням від 7 серпня виконком міськради звільнив сім’ї учасників АТО від сплати тих 25 відсотків, що залишилися.

– Щоб отримати можливість скористатися цією пільгою, потрібно оформити документи належним чином, – коментує рішення заступник міського голови Сергій БАБІЙ. – Також міська влада працює над тим, аби учасники АТО отримали земельні ділянки. Розуміємо, що більшість із тих, хто має право на таку пільгу, сьогодні перебувають у зоні АТО, але ми поки згодні працювати з їхніми сім’ями.

Де зможуть учасники АТО отримати ділянки, ми запитали в міському відділі Держземагентства.

– Постійна комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, містобудування та екології вирішила зарезервувати для цих потреб два земельні масиви на Нігинському шосе площею 0,5524 га та 1,0653 га (20 окремих земельних ділянок), які перебувають у користуванні комунального підприємства «Комбінат благоустрою», – повідомив керівник відділу Віктор КРАВЧУК. – На сьогодні надійшли заяви від 20 військовослужбовців-учасників АТО. Кожна заява опрацьована та виноситься на розгляд чергової сесії міської ради 9 вересня.

Але цього недостатньо, тому міським головою ініційоване питання щодо передачі Міністерством оборони України міській громаді земель колишнього понтонного полку для забезпечення земельними ділянками в першу чергу військовослужбовців, які виконують завдання зі здійснення антитерористичної операції.

Наразі в зоні АТО відстоюють суверенітет країни більше як сотня наших земляків (не враховуючи кадрових військових).