Субота, 28 Травня 2022 р.
3 Жовтня 2014

ВОЛЬТИ ДЛЯ КВІТКОВОГО НАПРУЖИЛИ ГРОМАДУ

Встановили стовпи – отримали погрози. Перекрити проспект Грушевського та звернутися до центральних телеканалів грозяться мешканці декількох будинків у самісінькому центрі міста, де почали проводити лінію електропередач.

ВОЛЬТИ ДЛЯ КВІТКОВОГО НАПРУЖИЛИ ГРОМАДУ«Під час встановлення стовпів викопали молоді саджанці, розрили квітники, крім того, будуть зрізати гілля дерев, які заважатимуть високовольтній лінії, – пишуть люди в листі до редакції «ПОДОЛЯНИНА» (всього 30 підписів). – Ми зверталися до служби 15-05, в департамент ЖКГ і МРЕМ, але ніхто про це нічого не знає».

Невдоволені мешканці вимагають не тільки пояснити їм ситуацію, але й демонтувати стовпи та припинити роботи.

З’ясувалося, місія електричних опор, котрі так роздратували людей, – подати світло на квітковий ринок, інвестором якого є власник фірми «ВікноПлюс» Сергій ВЕДЕРНІКОВ. Підприємець скарг мешканців не розуміє, мовляв, як тільки для міста робиться щось корисне, хтось починає обурюватися.

Як пояснюють у МРЕМ, роботи зі встановлення стовпів виконували не їхні працівники, а інша підрядна монтажна організація, сам же проект погодила міська влада, тому всі питан-ня – туди. Дивуючись обуренню мешканців, у міськраді наголошують на позитивній стороні проведення електроліній, бо завдяки підприємцю буде освітлено не тільки так званий «п’ятачок», але й темні двори в центрі міста, на які в бюджеті постійно не вистачало грошей.

– Лінія не високовольтна. Електричними опорами пройде кабель, який живитиме квітковий ринок, а також використаємо їх для внутрішньодворового освітлення, якого давно не мали мешканці, – каже директор департаменту ЖКГ Олександр БАБЧИНСЬКИЙ. – Вирішивши це питання за рахунок підприємця, ми поєднали приємне з корисним, і нічого поганого в цьому немає. Крім того, за рахунок інвесторських коштів у дворах впорядкуємо дерева. Роботи виконуються відповідно до норм і проектної документації. Для цього є всі необхідні погодження – не тільки від ЖКГ, але й від департаменту архітектури та власників мереж.