П'ятница, 20 Травня 2022 р.
24 Жовтня 2014

НАРОДНИЙ ГНІВ І В АТО МОЖЕ ВІДПРАВИТИ

Спочатку міліцію, а згодом і суд цього тижня накрила хвиля громадського обурення. Пікетувати адмінбудівлі 20 жовтня зібралися декілька десятків активістів, що вимагали справедливості: в правоохоронців – у розслідуванні бездіяльності міліції під час побиття кам’янчанина, а в суддів – у рішенні щодо законних орендарів кінотеатру «Дружба».

Першими під роздачу потрапили міліціонери. Керівнику міськвідділу міліції Віталію КОЗЯРУКУ та начальнику ДАІ Ігорю БЕСПАЛОМУ довелося червоніти за підлеглих, які проігнорували сутичку, що сталася 17 жовтня неподалік від готелю «4 сезони».

Як пояснив очевидець події Сергій ХАРЛАМОВ, конфлікт стався через порушення правил паркування в центрі міста. Активісти звернулися до інспекторів ДАІ, а доки чекали на патруль, зробили зауваження власникам автомобілів. Ті ж у відповідь викликали своїх «захисників».

– На мого товариша Олександра БОРЕЦЬКОГО-ВОЛОШИНСЬКОГО було скоєно напад, свідками якого стали і правоохоронці, – каже Сергій Харламов. – Вони навіть не спробували втрутитися в суперечку та встановити особу нападника. А тільки склали акт «про побиття невідомою особою».

Громада мала такі вимоги: звільнити правоохоронців, які не виконали свого обов’язку, або ж відправити їх у зону АТО. А також – розслідування та притягнення до відповідальності працівників міліції й нападника.

– Факт спричинення тілесних ушкоджень внесено до реєстру досудових розслідувань, у межах кримінального провадження проводиться слідство, – пояснив кам’янчанам Віталій Козярук. – Триває службова перевірка і щодо правоохоронців, за результатами якої винних буде притягнуто до відповідальності.

Вердикт щодо підлеглих Віталій Вікторович пообіцяв оприлюднити до кінця цього тижня. А головний ДАІшник запевнив, що інспекторів, які не втрутилися у конфлікт, вже відсторонено від служби.

Дісталося на горіхи і суддям, які затягують із рішенням у справі встановлення законного орендаря кінотеатру «Дружба». В понеділок своє засідання вони перенесли на 30 жовтня.