Неділя, 22 Травня 2022 р.
28 Листопада 2014

СПОЧАТКУ В КРИНИЦЮ ПЛЮЮТЬ, ПОТІМ ВОДУ П’ЮТЬ

«Як можна викидати сміття біля джерела, з якого стільки людей п’ють воду?!» – бідкався в телефонному дзвінку до редакції кам’янчанин. Чоловік нарікав на гори непотребу неподалік від потічка на вулиці Гуменіск, де полюбляють набирати воду мешканці чи не всього мікрорайону Жовтневого.

СПОЧАТКУ В КРИНИЦЮ ПЛЮЮТЬ, ПОТІМ ВОДУ П’ЮТЬ– Я не раз приходжу до цього джерела і бачу довкола купи всілякого мотлоху, – каже Володимир Іванович. – Як не дивно, та забруднювати це місце дозволяють собі місцеві мешканці, викидаючи непотріб із власних осель.

Підтверджує провину власників приватних будинків і директор КП «Інспекція з контролю за благоустроєм і санітарним станом міста» Петро СОЛЯРИК.

– Джерелом, що на вулиці Гуменіск, справді користуються багато мешканців мікрорайону. Там, до речі, згідно з дослідженнями санепідемстанції, якість води досить непогана, – каже Петро Пилипович. – Але оті звалища – на совісті людей, котрі живуть у приватних будинках. Я особисто не раз проводив із ними бесіду з приводу цього. Та мешканці не завжди добросовісні.

І хоч впіймати зловмисників на гарячому інспекторам нелегко, втім Петро Солярик пообіцяв взяти питання під контроль, аби той, хто плює туди, звідки п’є, ще й штраф заплатив за таке порушення.