Четвер, 19 Травня 2022 р.
5 Грудня 2014

СТУДЕНТИ НЕ ЗАБУВАЮТЬ…

СТУДЕНТИ НЕ ЗАБУВАЮТЬ...Тепер про нього нагадуватиме пам’ятник. 1 грудня поблизу корпусу Інституту механізації і електрифікації сільського господарства ПДАТУ відкрили меморіальний знак Дмитру Пагору, який 19 лютого загинув від кулі снайпера під Хмельницьким СБУ.

Рідні, одногрупники, ректорат закладу, міська влада, священик храму святого Іоанна Богослова зібралися, аби пом’янути Героя. З квітами в руках і сумом у серці згадували сумлінного студента, справжнього патріота, хорошого сина.

Після смерті Дмитра студенти університету проявили бажання увіковічити його пам’ять на території ПДАТУ. Ректорський і викладацький склад цю ідею підтримали і встановили пам’ятний знак біля корпусу, де хлопець навчався. Студенти та викладачі збирали кошти на пам’ятник, підприємство «Механік» надало транспорт для перевезення каменю, а майстер Микола Карпатський безкоштовно виготовив меморіальну дошку.

– Знаю, що на цьому місці завжди стоятимуть квіти, збиратиметься студентство, зупинятимуться проїжджі, – сказав т.в.о. ректора Василь СТОЯНОВСЬКИЙ. – Хочу подякувати Дмитру за його мужність і відвагу. Ми його не забудемо.

Пам’ятний знак відкривали мама, брат і бабуся Дмитра.

Тетяна ХОПТЯР.