Четвер, 19 Травня 2022 р.
22 Травня 2015

ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!

Під такою назвою 16 травня біля Ратуші відбувся видовищний захід, який викликав неабиякий інтерес у кам’янчан.

Організаторами партнер-ського проекту виступили Юрій АКПАРШЕВ (фітнес-клуб «FitCurves», вул.Драгоманова, 12/1), Оксана ВАСИЛЬЧУК (салон краси «Novita», вул.Пушкінська, 51), Олена МАКАРОВА (магазин жіночого одягу «Petro Soroka», ТЦ «Ювілейний», магазин №17) та Ірина СІВАШ (магазин «Оптика №1», вул.Огієнка, 59).

Ролі моделей виконували активні та сміливі кам’янчанки – учасниці фітнес-клубу «FitCurves». Вишукані зачіски моделям зробили майстри салону краси «Novita», продемонструвавши високий рівень перукарського мистецтва. Вбрані в сукні та костюми українських виробників від магазину «Petro Soroka» дівчата та жінки віком від 14 до 60 років продемонстрували літню колекцію та довели, що одяг українського виробника сьогодні – поза обмеженнями щодо віку, розміру, зросту та соціального статусу.

Шалені оплески отримали майстри салону краси «Novita» Оксана Васильчук, Альона Колотигіна, Яна Лазарєва, Марина Чорна, Настя Штельмухова, які просто на сцені за 7 хвилин зробили вишукані та елегантні зачіски п’ятьом моделям. Оксані Васильчук знадобилося менше як хвилина, аби зробити стильну укладку підлітку.

Граційно та грайливо моделі продемонстрували і колекцію сонцезахисних окулярів від «Оптики №1» – актуальні сьогодні великі форми, високоякісні матеріали, привабливі кольорові рішення, що відповідають модним трендам.

Цікавим був і майстер-клас «Як змінити свій образ за допомогою окулярів», коли дівчата продемонстрували, як змінюється настрій та образ жінки за допомогою аксесуара – від елегантної класики до гламурної розкоші, від звабливої кішки до вишуканого ретро.

Чергувались дефіле та майстер-класи із запальною презентацією проекту «FitCurves» «Живи Танцюючи», а яскравим завершенням став танцювальний флешмоб.

Юрій Акпаршев: – Унікальна система тренувань «FitCurves» розрахована на жінок від 12 до 85 років незалежно від фізичної підготовки і стану здоров’я й триває всього 30 хвилин. Безпечні тренажери та індивідуальний підбір навантаження, безлімітне відвідування та щомісячні безкоштовні діагностики складу тіла, зручний графік роботи – ось наші переваги. Придбавши абонемент, не потрібно додатково оплачувати персонального інструктора – фітнес-тренери весь час поруч. Мрія сучасної української жінки мати здорове, підтягнуте тіло завдяки фітнес-клубу «FitCurves» цілком реальна, в чому глядачі самі переконалися. Дізнатися більше про програму здорового схуднення FitCurves можна на сайті http://fc.fitcurves.org/

Оксана Васильчук: – Майстри салону краси «Novita» є постійними учасниками різних конкурсів, майстер-класів, семінарів і фестивалів у багатьох містах України, тож ідея Олени Макарової зробити спільний проект у Кам’янці нам дуже сподобалася, адже такі заходи гартують командний дух і дають можливість широкому загалу побачити, як ефективно можуть працювати майстри в екстремальних ситуаціях. Салон краси «Novita» сьогодні – це поєднання професіоналізму, сучасних технологій, відмінного сервісу та індивідуального підходу до кожного клієнта. Завдяки нашій роботі, ексклюзивний образ і гарний настрій клієнтам забезпечені!

Олена Макарова: – З відкриттям магазину «Petro Soroka» в місті почали проводитися дефіле колекцій жіночого одягу. Цього року ми вирішили залучити до показу ті команди, які щодня працюють над жіночою красою, фігурою і стилем. Я звернулася до тих людей, чиїми послугами та продукцією із задоволенням користуюся сама – ідея сподобалась усім.

Різний вік моделей, зріст і розмір підкреслюють той факт, що українська жінка красива завжди. Ми зможемо стильно одягнути всіх, головне – не боятися експериментувати і приміряти все, що пропонує продавець. Магазин жіночого одягу «Petro Soroka» – рішення стильних жінок!

Ірина Сіваш: – Окуляри – це не тільки головний та ефективний аксесуар, але й складова іміджу, яка підкреслює неповторність. Немає таких людей, яким не пасують окуляри – Ви просто не знайшли свого спеціаліста з їх підбору. Завжди можна знайти потрібну саме Вам оправу, і в цьому з радістю допоможуть у магазині «Оптика №1» на вул.Огієнка, біля скверу Танкістів. Наостанок хочу побажати всім: будьте щодня здоровими, красивими, стильними та щасливими!

Олена СЕРГЄЄВА.

Фото Петра Ігнатьєва.

ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!

ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!

ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!

Майстри салону краси «Novita» роблять стильні зачіски за лічені хвилиниЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!Фітнес-тренер Світлана Шеремета з танцювальною композицією. На задньому плані - моделі в сонцезахисних окулярахЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!Вишукані сукні від магазину «Petro Soroka» демонструють члени клубу «FitCurves»ЗДОРОВА, КРАСИВА, СТИЛЬНА ЩОДНЯ!Майстер-клас «Як за допомогою окулярів змінити образ»ОрганізаториФлешмоб