Середа, 01 Грудня 2021 р.
17 Липня 2015

ГАЛИЦЬКОГО ЗААСФАЛЬТУВАЛИ КАПІТАЛЬНО

До тями привели одну з найжахливіших ділянок дороги в центрі міста, що на вулиці Данила Галицького. Тиждень і чимала сума знадобилися комунальникам, щоб повністю замінити понівечене дорожнє полотно на 160 метрах у районі гуртівні «Гермес». І поки вантажівки вкатують нове покриття, чиновники запевняють: під габаритні колеса, які постійно тут курсують, встелено надійний шар асфальту.

ГАЛИЦЬКОГО ЗААСФАЛЬТУВАЛИ КАПІТАЛЬНО

Дорогу відремонтували за кошти з міського бюджету. Працівники КП «Комбінат благоустрою» (керівник Руслан ПРИСТАЧ) повністю зняли асфальт і замінили його новим, замінивши таким чином покриття завдовжки 160 м та завширшки 9. Та чи виявиться нова дорога витривалою під вагою фур, які розвозять товар до гуртівень і супермаркетів?

– Тепер товщина асфальтного покриття тут – у середньому 14 сантиметрів, – каже директор департаменту ЖКГ Олександр БАБЧИНСЬКИЙ. – Спочатку дорожники встелили вирівнювальний шар так званого «чорного» асфальту товщиною 4 сантиметри, а зверху, як і запланували проектанти, – ще 10 звичайного. Асфальт використовували з нашого асфальтного заводу, мучку привезли з міста Гнівань. З приводу ж булижників, що були під асфальтом, то їх не знімали – каміння викладене ребром висотою понад 20 сантиметрів і є хорошою основою.

Загалом же, зі слів Олександра Бабчинського, в міському бюджеті на цю ділянку дороги було передбачено 800 тис.грн. А після капітальних робіт комунальна техніка поїхала далі «лікувати» вулицю Данила Галицького, але вже поточним ремонтом на відрізку між Першотравневою та Привокзальною.

Наступна ж у черзі на заміну дорожнього полотна – вулиця Молодіжна в селищі цемзаводу. Для повного її ремонту треба декілька мільйонів гривень. Тому дорогу робитимуть у декілька черг. Цьгоріч на неї планують витратити близько 1 млн.грн.

Продовжують у місті робити і ямковий ремонт, на який з бюджету було виділено 2 млн.130 тис.грн. Днями в міськраді вирішили збільшити цю суму на 1 млн. 140 тис.грн. Першочергово лататимуть вулиці Червоноармійську, Гагаріна та Жукова.