Неділя, 28 Листопада 2021 р.
4 Грудня 2015

РЕЗИДЕНЦІЯ БОРОДАНІВ ЧЕКАЄ ГОСТЕЙ

Зануритися в справжню зимову казку, відчути тепло дитячих сердець і, зрештою, переконатися, що дива таки трапляються, у Кам’янці можна за дверима пишної Новорічної резиденції.

РЕЗИДЕНЦІЯ БОРОДАНІВ ЧЕКАЄ ГОСТЕЙ

Вже третій рік поспіль затишну приймальню святого Миколая і Діда Мороза облаштовує готель «Reikartz». За час роботи її бородаті господарі встигли прийняти понад 10 тисяч відвідувачів. А святкова пошта дідусів-чарівників відповіла на тисячі зворушливих листів від малюків з усієї України. 2 грудня на спеціальній прес-конференції про роботу соціального проекту розповіли його куратори.

– Ми віримо, що Новорічна резиденція в такий нелегкий для України час допоможе створити казку для дітей, особливо тих, кому це справді потрібно, – коментує керуючий готелем «Reikartz» у Кам’янці-Подільському Андрій КОРЧАК. – Діти з інтернатів, багатодітних сімей, учасників бойових дій в АТО будуть запрошені до резиденції, щоб взяти участь у розважальній програмі та отримати подарунки від наших спонсорів.

Першим за виконання чарівних обов’язків береться святий Миколай. Двері своєї оселі він відчинить уже 6 грудня, а офіційне відкриття зі святковою програмою запланував на 14.00 13 грудня.

Щодня, з 10.00 до 18.00, на маленьких гостей у резиденції чекатимуть безкоштовні ігрові програми, казкові герої, цікаві конкурси та ігри. Щосуботи тут розважатимуть святковими ігровими шоу, а щонеділі дивуватимуть різноманітними майстер-класами. Детальний розклад буде розміщено в міських маршрутках, а також на офіційному сайті резиденції:

www.newyearkamenets.com

26 грудня святий Миколай урочисто передасть свій посох Дідові Морозу. Гостей резиденція прийматиме до 10 січня.

Розпочинає активну роботу і пошта святого Миколая. Написати листа із побажаннями чи привітаннями можна на адресу готелю (вул.Старобульварна, 2) або ж відправити електронною поштою (residence@reikartz.com).