Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
4 Грудня 2015

ПОЛІЦІЯ ЗВІТУВАЛА ТА ПРИЙМАЛА ПРОПОЗИЦІЇ

Діяльність поліції та залучення громадськості до контролю за її роботою минулої п’ятниці обговорили представники громадських організацій і формувань, новообрані депутати, журналісти та власне поліцейські в сесійній залі міськради.

Володимир Калашнік та Володимир Негуляєв

Із доповіддю виступив начальник міськвідділу поліції Володимир КАЛАШНІК, який зазначив, що 2015 р. зареєстровано 12 тис. 697 звернень, що на 2224 більше у порівнянні з 2014-м. У кримінальній хроніці переважають крадіжки, грабежі, шахрайства, хуліганства та викрадення авто.

– Цьогоріч вдалося втілити в життя декілька проектів. Разом з міськуправлінням освіти у школах проводяться зустрічі із старшокласниками «Зупинимо наркотики». Вдалося створити та обладнати відеореєстраторами для фіксації порушень чотири групи швидкого реагування, які прибувають на виклики за 3-5 хвилин. Перші в області маємо і велопатруль. Тобто, робимо все можливе, аби оперативно розкривати злочини, та не забуваємо про профілактику злочинності, – додав головний поліцейський міста.

Під час спілкування присутні цікавилися, як проводиться реформа в поліції, радили суворіше контролювати продаж алкоголю та цигарок неповнолітнім, а також стихійну торгівлю на вул.Князів Коріатовичів, обмежити в часі нічні розважальні заклади, за якими закріпилася гучна кримінальна слава. Але найбільше громадськість переймалася тим, як відбувається розслідування двох резонансних злочинів, які й досі залишаються нерозкритими.

– У серпні в міському парку знайшли тіло кам’янчанки, – коментує заступник начальника поліції, начальник слідчого підрозділу Володимир НЕГУЛЯЄВ. – Експертиза встановила, що жінку задушили. На сьогодні відомо, що злочин скоїв чоловік із ІІІ групою крові. Маємо зразки ДНК убивці й нині проводимо роботу із встановлення його особи.

Щодо молодого хлопця, якого в ніч на 9 листопада забили до смерті в центрі міста, то пошуки вбивці тривають. На сьогодні законом я обмежений надати громадськості інформацію щодо розслідування. Але щойно буде результат, одразу ж оприлюднимо його громаді.