Субота, 27 Листопада 2021 р.
29 Січня 2016

«СВІТЛЯЧКОВА» ВТІХА

«СВІТЛЯЧКОВА» ВТІХА«Найкраще проводити змагання з благодійності – в будь-якому разі не буде тих, котрі програли…» – так висловився президент Благодійного фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка Сергій ІСАЄНКО під час відвідин ДНЗ №17 «Світлячок» 26 січня. Здається, в таких змаганнях його фонд був би серед лідерів.

Оглядаючи дитячі кімнати в «Світлячку» (дитсадку, де, крім звичайних груп, виховують дітей без батьківської опіки та з порушенням слуху), приємно вражає їхнє гарне облаштування. І це при тому, що держава фінансує заклад недостатньо. Рятують благодійники, серед них і БФ «МіСт», зусиллями якого тут ще раніше поміняли вікна, закупили плитку, шафи для дітей…

Цього разу «МіСт» спільно з Міжнародним благодійним фондом «Україна-3000» (голова наглядової ради Катерина Ющенко) в рамках акції «Долонька щастя» передали для дітей книги та аудіодиски з казками й колисковими у виконанні відомих українських співаків на 14 тис.грн.

Подарунки дісталися не лише ДНЗ №17, але й вихованцям школи-інтернату «Славутинка», НВК із центром реабілітації слабозорих дітей, багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру та шкіл-інтернатів в Оринині й Солобківцях.