Субота, 04 Грудня 2021 р.
2 Червня 2017

ОБГОВОРЮВАЛИ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКУ

Упродовж 31 травня і 1 червня в Кам’янці-Подільському українські та міжнародні експерти обговорювали модернізацію сектору централізованого теплопостачання та проблеми комунальної теплоенергетики.

ОБГОВОРЮВАЛИ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКУ

Спільна конференція Програми «DemoUkrainaDH» та Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго» проводилася на базі нашого міста, адже маємо що розповісти і чим похвалитися. Скажімо, завдяки кількарічній співпраці з НЕФКО, у Кам’янці-Подільському вдалося встановити у будинках кам’янчан 29 індивідуальних теплових пунктів. Усього їх 53.

У конференції взяли участь т.в.о. першого заступника голови Хмельницької ОДА Олег ГУМЕННИЙ, президент Міжгалузевої асоціації із розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» Арсентій БЛАЩУК, віце-президент Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго» Сергій ДУНАЙЛО, старший радник Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) Ронні НІЛЬССОН, консультант з управління проектами в рамках Програми «DemoUkrainaDH» (компанія «AFIndustries», Швеція) Петер ДАННБРІНГ та інші.

Спеціалісти зосередили увагу на досягненнях, отриманих у рамках проектів «DemoUkrainaDH», на викликах у секторі централізованого постачання, а також обговорили реформування комунальної теплоенергетики і поділилися планами підготовки до наступного опалювального сезону 2017-2018 рр.