Субота, 04 Грудня 2021 р.
9 Червня 2017

РЕМОНТ Є, ЯМИ ТАКОЖ

Здавалося б, після закінчення ямкового та продовження поточного ремонту дороги Кам’янця мали б виглядати рівненькими, немов струни, й гладенькими, немов атлас. Але ж не так сталося, як гадалося.

РЕМОНТ Є, ЯМИ ТАКОЖ

Доки водії нарікають на місцеву владу, останні нещодавно провели громадську експертизу доріг міста.

«Представники громади, депутатського корпусу та міської влади провели вже другу громадську експертизу доріг міста, функціонування якої ініціював виконавчий комітет, – повідомляють у прес-службі міської ради. – В рамках експертизи перевірили і якість виконання робіт, і товщину асфальту в трьох місцях – на вулиці Лесі Українки (де ведеться ремонт), на Нігинському шосе (біля магазину «Сільпо») та на пр.Грушевського (неподалік від гуртожитку К-ПНУ ім.Івана Огієнка). В усіх випадках товщина асфальту відповідає нормі та не є меншою ніж 5 см. Проте, як зауважили представники громади, на деяких ділянках доріг якість виконання робіт бажає бути кращою».

Комунальники латали вибоїни на вулицях Пушкінській, Героїв Небесної сотні, Данила Галицького, Папаніна, Північній і Хмельницькому шосе. А ще поточним ремонтом оновили ділянку на вул.Гагаріна, біля «Фуршету», але от парадокс: за два метри від свіжого покриття «гріються» на сонці незалатані ями. На жаль, комунальники чи то полінувалися, чи то недобачили кількох дірок, що псують картину. Та й «дорожні експерти», які завітали туди минулого тижня, теж два зайві кроки не зробили.

Ольга БАНАХ.