Вівторок, 07 Грудня 2021 р.
1 Вересня 2017

СПРАВИ ВІЙСЬКОВІ

«КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА» ІЗ БОЙОВИМ ПРАПОРОМ

«КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА» ІЗ БОЙОВИМ ПРАПОРОМПід час урочистостей у Києві з нагоди 26-ї річниці Незалежності України 48 окрема інженерна бригада отримала бойовий прапор і почесне найменування «Кам’янець-Подільська». 

А 29 серпня вже у Кам’янці-Подільському з цієї нагоди на плацу відбулося урочисте зібрання. Під звуки військового оркестру новий бойовий стяг пронесла почесна варта.

– 24 серпня в житті нашого колективу сталася визначна подія, що трапляється лише один раз у житті військової частини, – звертаючись до присутніх, зазначив командир бригади «КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА» ІЗ БОЙОВИМ ПРАПОРОМполковник Віктор КОРШОК (на фото ліворуч). – Із рук міністра оборони Степана ПОЛТОРАКА отримали бойовий прапор і, відповідно до Указу Президента, почесне найменування «Кам’янець-Подільська». Відтепер ми – 48 інженерна Кам’янець-Подільська бригада Збройних сил України.

Цього дня з рук командира 24 інженери отримали відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції». Одразу ж після офіційної частини 80 військовослужбовців одного з технічних батальйонів бригади вирушили готуватися до відрядження на навчання.


СВЯТО В КОМПАНІЇ ПРЕЗИДЕНТА

Сергій Мельник, Ігор МаматовНа запрошення Президента України, Верховного Головнокомандувача ЗСУ Петра ПОРОШЕНКА на урочистості до столиці поїхали й заступник начальника з випробувань Центру розмінування підполковник Ігор МАМАТОВ і головний старшина прапорщик Сергій МЕЛЬНИК.

Перебуваючи на головній трибуні, вони спостерігати за військовим парадом у компанії найвищих керівників оборонних відомств Великобританії, Грузії, Естонії, Канади, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії та США. Ігор Маматов взяв участь і в офіційному прийомі, який Президент України проводив у Софіївському соборі.

За професійність, відданість і успішне виконання завдань у зоні АТО сапери отримали низку почесних нагород. Орденом Богдана Хмельницького III ступеня нагороджено заступника начальника Центру розмінування – начальника оперативно-планового відділення підполковника Миколу ПЯНКОВСЬКОГО. До речі, ця нагорода для колективу стала тридцять сьомою. Відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» отримали начальник Центру полковник Володимир РОДІКОВ, заступник начальника центру з МТЗ підполковник Ігор БАСІСТИЙ, командир загону підготовки кінологів і собак підполковник Валентин ЧОРНИЙ, командир загону оцінки відповідності та сертифікації майор Артем ПАНЮТІН, начальник відділення спецпідготовки майор Микола МАКОВСЬКИЙ, командир групи знищення вибухонебезпечних предметів лейтенант Дмитро ГРИЦАЙКА, технік взводу забезпечення прапорщик Микола ВОЗОВИК та старший інструктор відділення контролю якості проведення робіт із розмінування старшина Борис ОРІХ.