Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
22 Вересня 2017

РАДИКАЛЬНИЙ ШОУ-БІЗНЕС

Замість українського СТБ – російський ТНТ. Замість звичної краватки і начищених туфель – спортивний костюм і кастет. Чому кам’янчани тікають у російський шоу-бізнес?

РАДИКАЛЬНИЙ ШОУ-БІЗНЕС«Пока всех учили говорить – меня учили делать», – під такі слова з пісні депутат Кам’янець-Подільської міської ради від «Радикальної партії» Степан ГУРОМА (на фото другий ліворуч) «засвітився» у кліпі російського реп-гурту «Каспийский Груз». За інформацією бази даних «Миротворець», ще з 2015 р. гуртові заборонено в’їзд на територію України за виступи в окупованому Криму. Проте ролик на пісню «Адик original» без жодних перешкод відзняли у Кам’янці-Подільському та на території Бакоти. У ньому в кадрі навіть побувала українська поліцейська машина. Переконатись у цьому можна, переглянувши відео на Youtube.

«Зйомка кліпу для топ реп-гурту», – відверто вихваляється в соцмережах місцева «зірка» фотознімками із друзями з «Молодіжної ради».

А доки один позував на камеру для «каспійців», інший проміняв «Танцюють всі» на «Танцы». Цілий тиждень у соцмережах ведуться дебати щодо палких танців кам’янчанина Андрія ПОВОЗНІКОВА на одному з російських телеканалів. Хлопець узяв участь у 5 сезоні кастингу, що відбувся у Воронежі, і успішно пройшов до наступного туру.

Нагадаємо, що торік Андрій танцював в українському проекті «Танцюють всі» на телеканалі СТБ й також пройшов до сотні найкращих танцюристів, але до омріяної двадцятки так і не потрапив.

Ігор КИРИЛЮК, Ольга БАНАХ.