Понеділок, 06 Грудня 2021 р.
13 Жовтня 2017

КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛИ ПЕРЕВІРЯВ ФОНД ПОРОШЕНКА

11 жовтня до нашого міста завітала делегація з питань вивчення розвитку інклюзивної освіти в закладах міста.

КАМ’ЯНЕЦЬКІ ШКОЛИ ПЕРЕВІРЯВ ФОНД ПОРОШЕНКАПровідний фахівець із роботи з регіонами Благодійного фонду Петра Порошенка Аліна МЕЛЬНИК і заступник начальника обласного департаменту управління освіти і науки Тетяна ДУПЛЯК разом із начальником міськуправління освіти та науки Світланою СТАРЧЕНКО відвідали навчальні заклади міста, зокрема НВК №3 та ЗОШ №12. Мета візиту – вивчення процесу переобладнання шкільних бібліотек у медіатеки.

Як виявилося, ця реформа проводиться у швидкому темпі та на високому рівні. Також гості ознайомилися з тим, як ці навчальні заклади проводять роботу з дітьми з особливими освітніми потребами, зокрема відвідали сенсорно-розвивальні кімнати, кабінети корекційних педагогів, ознайомились із матеріально-технічним забезпеченням.

З 1 вересня НВК №3 є пілотною школою із впровадження Нової української школи. Гості завітали на інтегрований урок, де учні вчилися грати на музичних інструментах і створювати спільний оркестр. Діалог із дітьми залишив позитивні враження від напрацювань у проекті, адже діти творчі, відкриті до розмови, ініціативні.

Прес-служба міськуправління освіти і науки.