Вівторок, 30 Листопада 2021 р.
15 Грудня 2017

НАЙАКТУАЛЬНІШЕ – ГРОШІ Й ДОРОГИ

Необхідність внесення змін до бюджету зібрала депутатів міськради 12 грудня для проведення позачергової сесії.

У результаті депутатських рішень у стоматполіклініку буде придбано комп’ютер і програмне забезпечення для ведення електронної черги, понад мільйон спрямовано на лікування хворих на цукровий діабет, передбачена сума на придбання обладнання для міської та дитячої поліклінік, амбулаторій сімейної медицини тощо.

200 тис.грн., які передбачалися на Кушнірську вежу, буде перерозподілено на ремонтно-реставраційні роботи Казарм фортеці. 618 тис.грн. виділено КП «Житловик» для закупівлі трактора з обладнанням для посипання доріг у зимовий період. Додаткове фінансування отримав проект облаштування скверу на вул.Вокзальна. Частину коштів отримало міськуправління освіти для обладнання в заклади, де впроваджується інклюзивне навчання.

На сесії також було розширено штат виконкому у зв’язку із законодавчими змінами та необхідністю створення двох нових відділів: відділу контролю за дотриманням законодавства про працю та відділу з питань регулювання земельних відносин.

Ухвалили народні обранці звернення до Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора та керівництва Державної архітектурно-будівельної  інспекції, в якому йдеться про незадовільний ремонт дорожнього покриття вул.Князів Коріатовичів, яка перебуває на балансі Служби автомобільних доріг. Депутатський корпус сподівається на справедливе розслідування цієї справи. Також стало відомо, що цю ситуацію розглядає і СБУ.

За матеріалами прес-служби міськради.