Вівторок, 07 Грудня 2021 р.
29 Грудня 2017

ДО НАС ПРИЇЖДЖАЛА ПОЛІЦІЯ. ВСЯ

Минулої п’ятниці конференц-зал готелю «7 Днів» «атакували» поліцейські з усієї України. Вони приїхали до Кам’янця-Подільського на Всеукраїнську нараду керівників блоку превентивної діяльності.

Олександр Фацевич і начальник поліції Хмельницької області  Василь ВіконськийЯк організувати роботу дільничих офіцерів, основні форми і методи роботи на поліцейських станціях і шляхи реалізації в роботі правоохоронців принципу «Community policing» – ці та інші питання під головуванням заступника голови Нацполіції України Олександра ФАЦЕВИЧА впродовж двох днів обговорювали чоловіки в погонах.

– Товста папка з купою паперів – це минуле століття, – вважає Олександр Фацевич. – Сучасний офіцер повинен бути мобільним, мати доступ до потрібної йому інформації будь-якої миті. Тому плануємо, що кожен дільничий матиме електронний кабінет, який міститиме всю інформацію про дільницю. Для цього наступного року стовідсотково забезпечимо їх планшетами.

Також говорили і про впровадження в роботу принципу «Community policing», тобто тісної взаємодії поліції з громадою.

– Переважно взаємодія поліції та громади відбувається саме через дільничого офіцера поліції. Тому ми сподіваємося, що місцеві органи влади підтримають усі наші ініціативи, – підсумував Олександр Фацевич.