Середа, 01 Грудня 2021 р.
16 Березня 2018

ТРЕНЕР ПРОСИТЬ ДЛЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Відеозвернення у «Фейсбуку» відомого тренера з тхеквондо Сергія ЧАЙКИ сколихнуло громадськість. Він оголосив, що продає авто, аби назбирати кошти для поїздки зі своїми спортсменами на чемпіонат світу, який за три тижні відбудеться у Тунісі, а також на Гімназіаду, що за півтора місяця проводитиметься в Марокко.

На жаль, тисяча умовних одиниць за «Ниву» Чайки не вирішує проблеми. Адже ціна поїздок – понад 130 тис.грн. Кам’янецькі спортсмени Олег МАМАТОВ і Анна КОВАЛЬЧУК представлятимуть Україну у чемпіонаті світу, а на Гімназіаду разом із ними поїде і Валерія ТИМЧУК.

– Після мого звернення вдалося зібрати певну суму, – каже тренер. – Її надали батьки наших вихованців, знайомі. У нас є мета, і якщо ми нічого не робитимемо для її досягнення, то нічого й не матимемо. Тим паче, що всі спортсмени талановиті, багаторазові чемпіони України.

Під постом відомого тренера одразу ж з’явилося чимало коментарів на кшталт: «Давай краще продамо машини нардепів», «Але коли спортсмени приїжджають із медалями, чиновники першими біжать піаритися»…

Ніби передчуваючи такі закиди, Сергій у відео каже:

– Ви запитаєте: «А як же держава?». Давайте дивитися на ситуацію в країні тверезо… Тому я і надалі буду просити грошей для своїх спортсменів, бо не можу на них наплювати і нічого не зробити. Тренер – це не просто людина, яка залежить від держави, а людина, яка може допомогти своїм спортсменам. Вони заслужили відстоювати честь країни, і їм треба допомогти.