Четвер, 07 Липня 2022 р.
18 Травня 2018

ШКОЛЯРАМ – ПРЕМІЇ

19 травня професійне свято відзначатимуть ті, хто не мислить життя без наукових досягнень, відкриттів і перемог. Напередодні Дня науки, 17 травня, у приміщенні К-ПНУ ім.Івана Огієнка відбулися святкові урочистості «Майбутнє твориться сьогодні».

ШКОЛЯРАМ - ПРЕМІЇ– Науковцями ми станемо, всі дізнаєтесь про нас! – запевнили наймолодші майбутні науковці з ДНЗ №16 «Айболить».

У просторому актовому залі університету вщент заповнені педагогами та школя­рами місця, зі сцени лунають щирі привітання, пісні від юних вокалістів і запальні виступи місцевих танцювальних колективів.

– Цього року вперше з міського бюджету виділили понад 165 тисяч гривень для заохочення здобутків юних науковців у вигляді грошових премій. Бажаю всім школярам та їхнім наставникам натхнення і великих перс­пектив, – привітав гостей і винуватців заходу міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ.

Найбільше за свої наукові заслуги заробили: Катерина Бакай (ЗОШ №7) та Марк Зегельман (ліцей) – по 8 тис.грн., Олександр Боднар (СЗОШ №1) та Ілля Наливайко (НВК №14) – по 7 тис.грн., Олександра Буток (НВК №14) – 6500 грн., Іванна Овчар (ЗОШ №16) та Яна Халамандра (ліцей) – по 5 тис.грн.

Загалом серед переможців обласних, регіональних та всеукраїнських етапів олімпіад, турнірів і конкурсів розподілили 99 одноразових грошових винагород.

Ольга БАНАХ.