Вівторок, 07 Грудня 2021 р.
22 Червня 2018

МІСТО ЗУПИНИТЬСЯ, ЯКЩО НЕ РОЗЧИСТЯТЬ ПРОСПЕКТ

Через тиждень-два місто може опинитися в ситуації, коли головна транспорта артерія – проспект Грушевського – просто перестане справлятися з потоком машин. І сьогодні там доволі важко їхати, адже пересуватися можна фактично лише однією смугою – решта вщент заповнені припаркованими автомобілями. На парковки з порушеннями всім начхати – жодний водій не поплатився штрафом чи евакуацією авто. Проте справа стане набагато серйознішою, коли проспектом цілий місяць курсуватимуть фури.

Причина, через яку це станеться, насправді дуже хороша – як повідомлялося у минулому номері «Подолянина», незабаром розпочнеться ремонт об’їзної дороги.

Перша її частина – відрізок вул.Північної – передбачає зняття бруківки, влаштування асфальтного покриття і, як наслідок, заборону транспортного руху.

19 червня в міськраді відбулася зустріч заступника міського голови Сергія БАБІЯ і директора департаменту ЖКГ Олександра БАБЧИНСЬКОГО з представниками тих установ і підприємств, що розташовані на Північній. Їм було представлено орієнтовну схему руху на час ремонту. Когось врятує підлатана вул.Індустріальна, комусь шлях відкриють раніше штучно перекриті внутрішньодворові проїзди тощо. Після врахування пропозицій підприємців у мерії пообіцяли оприлюднити остаточну схему руху.

Після вулиці Північної кам’янецька фірма «Будмонтажсервіс», котра виграла тендер на проведення робіт, продовжить ремонт об’їзної на вул.При­вокзальна до гуртового ринку. Сюди вантажівки повернуться, адже рух повністю не перекриватимуть.

Як було оприлюднено на засіданні, орієнтовна вартість проекту – 50 млн.грн. (12 млн. – на Північну, 38 млн. – на Привокзальну).

Гроші державні, адже попередні десять років (із сорока з моменту будівництва дороги) об’їзна є частиною дороги державного значення «Житомир – Чернівці». Проте зливову каналізацію на Північній місто робитиме за власні кошти. Депутати міськради вже виділили перші 150 тис.грн. із 900 необхідних.