П'ятница, 26 Квітня 2024 р.
28 Червня 2018

З-ЗА КОРДОНУ НЕ ЗАСМАГУ, А МЕДАЛІ

Студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка продемонстрували свої спортивні вміння за кордоном.

• 23-24 червня під час відкритого Кубка Європи з дзюдо в словенському місті Подчетртек Дарина Білодід виборола золото у в/к до 48 кг.

• 22-24 червня на кваліфікаційному турнірі з жіночої боротьби «Сhina Open» (відбірковий на Олімпійські ігри 2020 р.) в м.Тайюані (Китай) Тетяна Кіт стала бронзовою призеркою в категорії до 57 кг.

• 15-18 червня в м.Кротошин (Польща) відбувся Кубок Європи із сумо, на якому Святослав Семикрас виборов ІІ місце серед дорослих (в/к до 85 кг).

• 23 червня у Празі відбувся Міжнародний турнір тхеквондо WTF «Czech open-2018», на якому вихованка міського клубу олімпійського тхеквондо СК «Чайка»/ ДЮСШ «Юність» Любава Ільчик (в/к 53 кг) стала віцечемпіонкою турніру, виборовши срібло. У півфіналі Любава достроково перемогла свою опонентку, а у фіналі на останніх секундах поєдинку поступилася чеській спортсменці з рахунком 16:14.