Середа, 06 Липня 2022 р.
13 Липня 2018

ТАРИФИ ПІДВИЩИЛИСЯ НЕЗАКОННО?

4 липня на будинку №6, що на вул.Космонавтів, з’явилося оголошення про те, що із 1 червня підвищується тариф із квартплати для обслуговування будинку і внутрішньобудинкових мереж. Утім мешканець будинку Ярослав ПРОСІНКЕВИЧ вважає, що тариф збільшено незаконно. Аргументи він виклав у листі до прокуратури.

«Із червня управитель ОСББ «Космонавтів, 6» самовільно підвищив тариф на квартплату і внутрішньобудинкові мережі із 2,8 грн. до 3,5 грн. за кв.м, – пише Ярослав Броніславович. – Відповідних зборів не було, жителі будинку нічого не знають. Управитель забрав технічне обслуговування будинку в ДП «Тепловода» і під прикриттям техобслуговування підвищив вартість».

Однак управитель ОСББ «Космонавтів, 6» Ігор ГРИГОРЕНКО запевнив, що діяв у межах закону і показав оригінал протоколу загальних зборів, на яких обговорювалися план господарської діяльності та затвердження тарифу:

– 14 лютого ми провели загальні збори будинку, на яких зі 111 співвласників були присутні 66, – коментує Ігор Григорович. – Кожне прийняте рішення мешканці засвідчили власним підписом. Зокрема, прийняли рішення, що із 1 червня технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж будинку на вулиці Космонавтів від ДП «Тепловода» передадуть ОСББ «Космонавтів, 6», яке має забезпечити техобслуговування, поточний ремонт та виконання аварійних робіт. Також правлінню ОСББ надали право скоригувати тариф на обслуговування внутрішньобудинкових мереж і повідомити розмір місячного внеску співвласникам. Маючи таке доручення, із 1 червня ми тариф скоригували і розвісили відповідні оголошення на під’їздах.

Мешканці висунули і додаткові вимоги: замінити мережі, каналізаційні та гарячого водопостачання, у підвалах. На сьогодні нам вдалося повністю замінити систему каналізації в підвальному приміщенні, а ще у трьох під’їздах вмонтувати по одному металопластиковому вікні замість старих дерев’яних, встановити металеві двері у підвали, провести капремонт щитів освітлення на житлових площадках.