Середа, 01 Грудня 2021 р.
13 Липня 2018

БЮДЖЕТНІ ГРОШІ ДЛЯ ДІТЕЙ І ПАЦІЄНТІВ

На початку роботи сесії міськради 6 липня перш за все розглянули питання, через палкі дискусії навколо якого було перервано засідання 4 липня. Нагадаємо, скандал виник через пропозицію фракції «Свободи» створити комісію із перевірки дотримання вимог законодавства під час будівництва на вул.Зарванська, 7, у складі 5 осіб, троє із яких мусили би бути обов’язково зі «Свободи». Представники інших політсил виступили проти узурпування членства.

У п’ятницю комісію таки створили, проте із семи депутатів, троє з котрих – зі «Свободи», решта – представники інших фракцій.

Узяли до відома народні обранці й звіт Валерія Слободяна, голови тимчасової комісії із перевірки законності розташування будівлі на Князів Коріатовичів, 72г. (Детальніше про звіт – у «Подолянині» від 6 липня).

БЮДЖЕТНІ ГРОШІ ДЛЯ ДІТЕЙ І ПАЦІЄНТІВПід час засідання сесії розглянули чимало бюджетних питань. Зокрема, проголосували за фінансування проектів, ініційованих кам’янчанами у рамках Громадського бюджету. Отже, 190 тис.грн. будуть спрямовані на заміну вікон у спортзалі ЗОШ №12, майже 290 тисяч – на облаштування спортивного майданчика поруч із ДЮСШ №2, а на міжбудинковий прохід із пр.Грушевського у двір будинку на вул.Драй Хмари, 17, віддали 21 тисячу.

Субвенція із Державного бюджету для соціально-економічного розвитку, що надійшла для нашого міста (1 млн. 900 тис.грн.), дає можливість профінансувати придбання медобладнання у травматологічне відділення міської лікарні №1 (високочастотний електрохірургічний апарат і вакуумний насос для терапії ран) – 100 тис.грн.; будівництво сучасних дитячих майданчиків у мікрорайоні Жовтневому, Черемушках і Руських фільварках (1 млн. 50 тис.грн.). 750 тисяч спрямовуються на про­довження капремонту внутрішньо­дворових проїздів на вул.Драй-Хмари, 5, 5а, 5б; вул.Тімірязєва, 127, 129; вул.Юрія Громового, 2а; пр.Грушевського, 42.

У зв’язку з надходженням із Державного бюджету 1 млн. 800 тис.грн. на реалізацію проекту Нової української школи, міська рада виділила співфінансування в сумі 757 тис.грн. Разом ці кошти підуть на купівлю меблів та інвентарю для першокласників. І вже за декілька днів після сесії стало відомо про придбання за програмою Нової української школи ноутбуків, багатофункціональних пристроїв та дидактичного матеріалу для потреб перших класів.