Четвер, 02 Грудня 2021 р.
1 Лютого 2019

СЕРВІДІО РОЗПОВІВ, ЩО ПОКАЖЕ В МБК

16 лютого в міському Будинку культури виступатиме всесвітньо відомий італійський тенор Емануеле СЕРВІДІО із концертною програмою в рамках світового турне «Dall’Italia con amore» («З Італії з любов’ю»).

Зі своєю командою Емануеле вже побував у Китаї, Італії, Бразилії, Перу та Швеції.

СЕРВІДІО РОЗПОВІВ, ЩО ПОКАЖЕ В МБК– Найбільшу аудиторію ми зібрали у Бразилії, Сан-Паулу. Було три концерти, кожен із яких відвідали близько півтори тисячі людей, –  повідомив тенор на прес-конференції для місцевих ЗМІ, що відбулася в міській раді 30 січня.

В Україні ж лише два міста – Львів і Кам’янець-Подільський – отримають можливість насолодитися творчістю видатного співака.

Акомпануватиме італійському тенору концертмейстер Анжеліка Тернова, що майже 5 років організовує концерти пана Емануеле. Також присутні зможуть послухати гру на скрипці (Галина Шопа), віолончелі (Елеонора Паронян), домрі (Олена та Раїса Горченко) та перкусії (Наталія Геплюк).

– Називаю свій ансамбль у Кам’янці-Подільському «ангелами Емануеле», тому що кожен із них особливо талановитий музикант, і я радий співпраці, – гордо заявив пан Емануеле. – У Кам’янці концерт відбудеться в новому форматі, який краще назвати «шоу». Його ідея з’явилася ще два роки тому з метою об’єднати аудиторії різних вікових категорій. Я зрозумів: аби заохотити людей звернути увагу на оперу, краще її поєднати із шоу. Щоразу намагаюся підлаштовувати концертну програму під місто, де виступаю, і з кожним разом вона вдосконалюється.

До концертної програми ввійшли як класичні твори, так і популярні хіти в оригінальній обробці. Як зазначають організатори, захід буде до смаку навіть молодій аудиторії, адже твори, що звучатимуть, відомі на весь світ. Для прикладу, «Santa Lucia», «O sole mio» та ін. Також під час концерту будуть сюрпризи і конкурси, зокрема серед трьох власників квитків розіграють компакт-диски від співака із шоу, яке відбулося в Китаї.

– Для мене концерт – це розповідь історії, що може нагадати кожному слухачу щось особисте, – каже тенор.

Концерт розпочнеться о 18.00 і триватиме близько півтори години. Квитки можна придбати в міському Будинку культури, їхня вартість – від 120 до 390 грн.

Дарія БОЧУЛЯ.