Вівторок, 24 Травня 2022 р.
22 Березня 2019

ОБГОВОРИЛИ СТРАТЕГІЮ І ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПАСПОРТ

14 березня в місті обговорювали Стратегію розвитку молодіжної політики до 2030 р. Представниця Національної молодіжної ради України Наталія ШЕВЧУК презентувала напрацювання. До обговорення долучилися представники місцевої влади, громадських і молодіжних організацій, координаторка ВІ «Активна громада» Катерина ДЕМ’ЯН й активна молодь.

ОБГОВОРИЛИ СТРАТЕГІЮ І ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПАСПОРТ– Молодіжна стратегія – 2030 – це новий крок для молоді всієї України. Документ стане поштовхом для подальшого розвитку молоді та основою для написання конкретних цільових програм. Адже хто, як не сама молодь, знає, що необхідно для майбутнього, – зазначив голова культурно-масового сектора Молодіжної ради Кам’янця-Подільського Тарас ПОНОМАРЕНКО.

Після обговорення визначилися із 13 рекомендаціями: участь молоді у процесі ухва­лення рішень; залучення молоді до полі­тичного процесу; безпека та екологія; формальна та неформальна освіта; інклюзія та права людини; здоров’я молоді; економічна інтеграція молоді: підприємництво і працевлаштування; доступ до інформації; підвищення мобільності молоді; молодіжна робота і волонтерство; молодіжне житло та інфраструктура; культурна дипломатія; молодіжна політика в умовах децентралізації. А ось 14-та залишається відкритою, її тема буде визначена, базуючись на он-­лайн-­коментарях.

Приємною несподіванкою стала презентація паспорта громадянина Молодіжної столиці України. Пас­-порт є одночасно календарем заходів, що відбудуться в Кам’янці-Подільському впродовж року. Роздрукувати його можна із сайту міськради. Відвідуючи івенти протягом року, громадянин буде отримувати печатки. Той, хто назбирає їх найбільше, отримає подарунок від міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА: політ на повітряній кулі, поїздку на яхті по Дністру та на квадроциклі містом за 1, 2 і 3 місця відповідно.

Вл.інф.