Неділя, 03 Липня 2022 р.
20 Вересня 2019

НОВИНИ МТВЕ

ДО ЗИМИ ВЖЕ ПІДГОТУВАЛИСЯ

У рамках запланованих заходів із підготовки житлово-комунального господарства міста до зими 13 вересня на базі 2 ДПРЗ ГУДСНС було проведено огляд інженерної, спеціальної техніки КП «Міськтепловоденергія».

Усі спеціалізовані автомо­-білі представляв генеральний директор підприємства Валерій ГОРДІЙЧУК, а огляд проводив міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ разом із заступниками, а також начальник 2 ДПРЗ ГУДСНС Олег ІВАНЮК та начальник відділу техногенної безпеки України у Хмельницькій області Олександр САГАН.
Представлені автомобілі – нові, сучасні, закуплені за кош­ти Світового банку. Серед них крани, екскаватори, трубовози, самоскиди, машини, призначені для прочищання мереж.
Перевіривши стан техніки та уточнивши наявні матері­альні резерви, в тому числі пально-мастильні матеріали, присутні переконалися, що техніка та персонал підприємства до зими готові.


НАСЕЛЕННЯ ЗАБОРГУВАЛО МАЙЖЕ 33 МІЛЬЙОНИ

Деякі наші абоненти обрали для себе стратегію несвоєчасної сплати за одержані послуги, намагаючись перекласти свої фінансові зобов’язання на добросовісних споживачів, громаду і саме підприємство. Оприлюднювати їхні прізвища не дозволяє нам Закон України «Про захист персональних даних». Однак процедура стягнення боргів є.

Якщо боржник відмовляється сплачувати борги або укладати договір реструктуризації, то підприємство звертається до суду з вимогою сплати суми заборгованості +0,01% від суми боргу за кожен день прострочення + судові витрати і збори. Виконавча служба після рішень суду може списати гроші з рахунків боржника, пенсійних карток, аж до примусової реалізації майна. Законом також передбачено внесення боржника до Єдиного реєстру боржників, оголошення транспортного засобу в розшук, можливість звернення державного виконавця з поданням до суду про заборону виїзду за кордон. За 8 місяців цього року нами подано до суду 204 позови на боржників, передано до органів юстиції проваджень на суму 1680,9 тис. грн, утримано в порядку примусового стягнення 410,4 тис. грн.
За станом на 1 вересня, заборгованість споживачів за надані послуги складає 32 733,8 тисячі гривень (за тепло і гарячу воду – 21 246,9 тисячі гривень; холодну воду і стоки – 11 486,9 тисячі гривень).
На офіційній сторінці під­приємства у фейсбуці є пере­лік най­більших боржників. Лі­дирують у списку мешканці бу­динків на вул.30 років Перемоги, 6, які винні 383 963 гривні, Нігинському шосе, 24 – 335 363 гривні, вул.Молодіжній, 3 – 293 509 гривень.

За матеріалами пресслужби КП «Міськтепловоденергія».