Четвер, 11 Серпня 2022 р.
19 Лютого 2010

ВИРВАЛИСЯ ЗІ СНІГОВОГО ПОЛОНУ

У минулі вихідні та впродовж цього тижня керівництво РДА та відповідні служби працювали в умовах надзвичайної ситуації над очищенням доріг від снігу та заметів. В деяких місцях на дорогах вони сягали 2-2,5 метра заввишки. Ускладнювало ситуацію і те, що сніг змокрів, утворивши багатотонні глиби. В деяких випадках із цією ситуацією не могли впоратися ні люди, ні потужна техніка. Остання або ж ламалася, або її саму доводилося визволяти зі снігового полону.

Про те, що ситуація була надто складною, свідчить і той факт, що лише вчора вдалося прочистити дороги до всіх сіл району. Останніми були роботи щодо очищення дороги до с.Малинівці.

– Хочемо подякувати жителям району за розу¬міння та терпіння, а більшості сільським головам за те, що своєчасно повідомляли нам про ситуацію, яка склалася на їхніх територіях, – зазначив перший заступник голови РДА Олександр ФЕДИК.

Також Олександр Григорович подякував працівникам дорожніх служб, які вкотре продемонстрували свій професіоналізм. А ще висловив вдячність усім керівникам підприємств і приватним підприємцям, які допомагали з розчищенням доріг.