П'ятница, 20 Травня 2022 р.
4 Червня 2010

ЗАРАДИ ДИТИНСТВА

Міжнародний день захисту дітей•1 червня в місті відзначали Міжнародний день захисту дітей. До речі, їх у Кам’янці понад 17 тисяч. Сотні з них взяли участь в урочистостях на Водоймі. Там підростаюче покоління кам’янчан привітав міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, а мистецькі колективи влаштували розважальну програму.

Дуже вагомим підтвердженням зусиль влади на захист дитинства стало вручення Анатолієм Макаровичем ордерів на квартири двом сім’ям – СІДЕЛЬСЬКИХ і ЗАРУ, в яких виховуються діти з обмеженими можливостями.

Також 1 червня Анатолій НЕСТЕРУК особисто відвідав сім’ї ОСОБЛЮКІВ, ШАНДУРІВ і ПАВЛОВИХ, де також виховуються діти з особливими потребами, та вручив їм подарункові набори до свята.

Крім того, відбулися спортивні змагання та розважальні заходи в мікрорайонах міста.

•З нагоди Дня захисту дітей міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді (директор Юлія ПОБЕРЕЖНА) спільно з об’єднанням підліткових клубів (педагог-організатор Леся БІЛІНСЬКА) влаштували свято для дітей Підзамча.

Після святкового концерту митців МБК і творчих колективів ЗОШ №11 і ДНЗ №1 для дітей було проведено вуличну тематичну ігротеку «Будь обачним! Цінуй здоров’я!».

Волонтери Центру пояснювали дітям правила безпеки, безпечного поводження з вогнем, а також правила поведінки на сонці, воді, у лісі, громадських місцях, у натовпі, під час масових заходів. Також до свята були залучені діти, які засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.

Відбулося також урочисте відкриття пришкільного табору ЗОШ №11 для дітей із сімей з числа соціально-незахищених категорій.

Заохоченням для учасників свята стали подарунки та солодощі від міськради та від служби у справах дітей (Лілія БЕВЗ).

•Службою у справах дітей спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді проведено свято до Дня захисту дітей.

На нього було запрошено 111 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 72 опікуни, батьки-вихователі та прийомні батьки.

Для всіх них у РЦНКМ «Розмай» було організовано перегляд вистави «Чарівна Пеппі», яку дітям представив народний аматорський театр «Браво» із с.Грушка.

Дітей вітали голова райради Іван РОМАНЧУК і заступник голови РДА Ніна ГУРСЬКА. Діти отримали святкові подарунки від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА та районної організації Товариства Червоного Хреста.

Після театральної вистави діти безкоштовно розважалися на атракціонах і взяли участь у спортивних змаганнях. Переможців було нагороджено грамотами та медалями. Також для дітей було організовано святковий стіл.

Районна влада дякує за допомогу в проведенні цього заходу ПП САВЕНКОВУ (дитячі атракціони),

ТОВ «ЗС ЛТД», КП «Надра Кам’янеччини», ПП КРУПЕЛЬНИЦЬКОМУ, районному Центру зайнятості, районній організації Товариства Червоного Хреста та народному аматорському театру с.Грушка «Браво».